eBook

Dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę i poświęcasz mi swój czas, nie będziesz zawiedziony, zaczynajmy:

Jak szybko nauczyć się fotografii i zarabiać na niej pieniądze

Napisałem ten eBook w oparciu o swoje doświadczenie dlatego zacznę krótko od opisu kim jestem. Nazywam się Michał Dąbrowski i przez kilka lat pracowałem na etacie. Jeszcze zanim zacząłem pracę marzyłem o niezależności finansowej i byciu własnym szefem. Mam 31 lat, dwójkę jeszcze małych dzieci w związku z tym dwa lata temu poczułem, że to ostatnia chwila, żeby coś w swoim życiu zmienić i nie pracować do końca życia 8 godzin dziennie za przeciętną pensję. Postawiłem wszystko na jedną kartę i podjąłem odpowiednie kroki, żeby coś w swoim życiu zmienić. Jeszcze nie wiedziałem czym będę się zajmował, jak się później okazało pożyczyłem od taty aparat i w półtora roku zostałem fotografem. Proces, który przeszedłem opisałem w swoim ebook’u.

Z czego składa się eBook?

eBook zawiera 100 stron i jest podzielony na dwie części. Część pierwsza opisuję moją przygodę krok po kroku. Zawarte w niej informacje pokażą w jaki sposób szybko nauczyć się fotografii oraz zacząć na niej zarabiać. Druga część pomoże w zbudowaniu portfolio i pokaże jaką pracę należy włożyć, żeby podczas jego budowy nie zbankrutować. Część ta zawiera 35 zdjęć (20 z użyciem światła naturalnego i 15 z użyciem sztucznych źródeł światła) z opisem jak zostały wykonane, jakie było światło, jak osiągnąłem dany efekt, jak przebiegał proces obróbki zdjęć oraz jak doszło do organizacji sesji zdjęciowej.

Z czego eBook się nie składa?

W eBook’u nie znajdziecie informacji na temat aspektów technicznych obsługi aparatu ani na temat obsługi programu Photoshop. Uznałem, że powstało na tyle dużo książek i materiałów na YouTube dostępnych całkowicie za darmo, że nie ma sensu powielać tej wiedzy. Zależało mi na przekazaniu rzetelnej wiedzy, której nie można znaleźć na co drugiej stronie internetowej.

Czego się nauczysz?

  • Kilku różnych sposobów nauki, które w szybki sposób pokażą Ci jak robić dobre zdjęcia
  • Właściwego sposobu patrzenia na zdjęcia
  • Unikniesz popełnienia kilku błędów, które ja popełniłem zaczynając naukę
  • Pokaże Ci w jaki sposób mi udaje się pozyskiwać nowych Klientów (i nie chodzi tutaj o social media bo mało ich używam)
  • Dowiesz się jak zorganizować super sesję zdjęciową i nie zbankrutować
  • Zobaczysz jakiego światła używam i w jaki sposób
  • Przekaże Ci krok po kroku jakie procesy podejmuje podczas obróbki zdjęć
  • Zyskasz pewność siebie w pracy fotografa co przełoży się na Twoja skuteczność

Tylko tyle i aż tyle! A ile to kosztuje?

Jeżeli jeszcze nie jesteś zdecydowany to przeczytaj fragment eBook’a: Fragmenty

CENA STANDARDOWA: 99 PLN

AKTUALNE PROMO: 69 PLN

Regulamin zakupów w sklepie.