O mnie

Fotografia jest dla mnie życiem, zatrzymaniem chwili, ukazaniem emocji, szczerości, dzięki niej mogę przedstawić innym swój sposób patrzenia na świat. Pasja – nie do końca przemawia do mnie to słowo, mam wrażenie, że wymiar rzeczy, którym się poświęcam jest dużo większy, obsesyjnie myślę o tym jak skomponować idealny kadr, dobrać do niego idealną kompozycję i nacisnąć migawkę we właściwym momencie. Czasem diabeł tkwi w szczegółach i mała zmiana aranżacji, koloru lub kadru pozwala na ogromną zmianę ostatecznej fotografii. Specjalizuje się w portretach, modzie i reportażach.

Prywatnie jestem ojcem dwójki wspaniałych synów i dużo czasu spędzam z rodziną.  Jestem  osobą bardzo otwartą, szybko nawiązuję kontakty i wzbudzam zaufanie. Uczciwość, terminowość i konkretność stawiam na pierwszym miejscu. Zapraszam do współpracy ze mną.

Mieszkam w Warszawie, ale pojadę w dowolne miejsce na terenie całego świata.

Michał Dąbrowski

KONTAKT

Publikacje:

HIRO, Scorpio Jin, Modellen land magazine, HUF, Vogue.it

Photography became a major part of my life now. It gives me a way to express myself in an artistic way. It helps me to show my point of view, to illustrate my way of seeing the world. I’m not sure if passion is a good word to describe my attitude to photography. I feel that it has a deeper meaning like an obsession. It engages all my senses and a lot of energy to compose an ideal frame, to make the best composition and push the shutter button in a right moment. I specialize in portraits, fashion and reports.

In my private life I’m a father of  two wonderful sons and I spend a lot of time with my family. I’m an open and trustworthy person that likes to interract with other people. Honesty, punctuality, reliability are the values that I put in the first place. I invite You to cooperation.

I live in Warsaw (Poland), but I am ready to go to any place in the world.

Michał Dąbrowski

CONTACT

Publication:

HIRO, Scorpio Jin, Modellen land magazine,  HUF, Vogue.it